ANKARA 16 °C
En Düşük 11 °C
En Yüksek 24 °C
Karakter Boyutu :
Ankara'da uyuşturucu operasyonu

Ankara'da uyuşturucu operasyonu

13 Ağustos 2013 13:00 SalıRamazan Bayramı öncesi ve bayram boyunca uyuşturucu satıcılarına yönelik düzenlediği 14 ayrı operasyonda 34 kişi gözaltına alındı.

Ankara'da polis ekiplerinin Ramazan Bayramı öncesi ve Bayram boyunca uyuşturucu satıcılarına yönelik düzenlediği 14 ayrı operasyonda 34 kişi gözaltına alındı. Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, uyuşturucu satıcılarına yönelik operasyonlarına Ramazan Bayramı'nda da devam etti. Uyuşturucu kuryelerine yönelik düzenlenen 2 ayrı operasyonda 7 şüpheli gözaltına alındı. Gözaltına alınanlardan 5'i tutuklandı. Operasyonlarda 100 kilo kubar esrar ve 5 bin adet ectascy hap ele geçirildi.

Ayrıca ekiplerin Ramazan Bayramı öncesi ve sonrasında yaptığı 14 ayrı operasyonda 34 kişi yakalandı. Yakalanan 34 kişiden 23'ü tutuklanırken operasyonlarda 370 kilo kubar esrar, 60 kilo toz esrar, 600 gram eroin, 73 gram bonzai, 25 gram kokain, uyuşturucu madde satımında kullanılan hassas kantar, 3 adet ruhsatsız silah ve 170 adet mermi ele geçirildi.

Narkotik Şube Müdürlüğü tarafından son yapılan operasyon güvenlik kameralarına da yansıdı. Görüntülerde polis ekiplerinin bir akaryakıt istasyonuna araba ile gelen uyuşturucu satıcılarını kıskıvrak yakalaması yer alıyor.

 

Bu elma her derde deva!
Bu haber toplam (11267) defa okunmuştur.

ETİKETLER

ankara - uyuşturucu

ANKARA - HABERLERİ